İMAJ © FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz, Misafir.
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970
Toplam Mesajınız: 53

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

@garip-insan Süresiz ban

+5
iSimSiz kiS..
MaRaz__ii Rap
YaZYaGmUrU
Sagujilyas
MeNTaL
9 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
MaRaz__ii Rap
MEGA MOD
MEGA MOD
MaRaz__ii Rap

Kadın
Durumum : @garip-insan Süresiz ban - Sayfa 2 Utangac
Kişisel İleti : ... MaVii CaDııı ...
Paylaşım : :
@garip-insan Süresiz ban - Sayfa 2 Left_bar_bleue39 / 10039 / 100@garip-insan Süresiz ban - Sayfa 2 Right_bar_bleue

Güç: :
@garip-insan Süresiz ban - Sayfa 2 Left_bar_bleue68 / 10068 / 100@garip-insan Süresiz ban - Sayfa 2 Right_bar_bleue

Tecrübe : :
@garip-insan Süresiz ban - Sayfa 2 Left_bar_bleue40 / 10040 / 100@garip-insan Süresiz ban - Sayfa 2 Right_bar_bleue

@garip-insan Süresiz ban - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: @garip-insan Süresiz ban   @garip-insan Süresiz ban - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Haz. 04, 2008 11:01 pm

ay bu uyemıaz acıklıytım benı kıslandı Very Happy
resımlerıme ukala ukala yornlar yazdı konsutu felan yah sırf bıde forumda attıgı tum msjlar sadce benım resım yorumları sıfr ona msj atmask ıcn gelsmı felan Very Happy sadce bana deıl onu uyaranlarda dalastı felan Very Happy yanı ortam bosucu bı durm vardı saolsun mentalde baNı bastı Very Happy ehu Very Happy
BeYaZgÜl
MODERATÖR
MODERATÖR
BeYaZgÜl

Kadın
Tuttuğu Takım : @garip-insan Süresiz ban - Sayfa 2 F_bahc10
Durumum : @garip-insan Süresiz ban - Sayfa 2 Yaramaz
Kişisel İleti : GÖĞSÜMÜZ DE AY VE YILDIZ SEL OLDUK BİZ GELİYORUZZ,GÖĞÜ TİTRETİR BU ŞARKIMIZ YETMİŞ MİLYON SÖYLÜYORUZZ OOO TÜRKİYE TÜRKİYE HAYDİ ZAFERE YER GÖK İNLESİN,BU SESİ DİNBLESİN,HEP SENİNLEYİZ TÜRKİYE OOOOOOOOOOOOO ÇALSIN DAVULLAR ESSİN RÜZGAR DALGALANSIN TÜM BAYRAKLAR ARŞA YÜKSELSİN BU ŞARKIMIZ OMUZ OMUZA YÜRÜYORUZ OOOO TÜRKİYEE TÜRKİYE HAYDİ ZAFERE TÜRKİYE TÜRKİYE YER GÖK İNLESİN BU SESİ DİNLESİN HEP SENİNLEYİZ TÜRKİYEEEEEEE...... HEP SENİNLEYİZ TÜRKİYEEE...MİLLİ TAKIMIMIZA BAŞARILAR...

@garip-insan Süresiz ban - Sayfa 2 Left_bar_bleue12 / 10012 / 100@garip-insan Süresiz ban - Sayfa 2 Right_bar_bleue

@garip-insan Süresiz ban - Sayfa 2 Left_bar_bleue15 / 10015 / 100@garip-insan Süresiz ban - Sayfa 2 Right_bar_bleue

@garip-insan Süresiz ban - Sayfa 2 Left_bar_bleue13 / 10013 / 100@garip-insan Süresiz ban - Sayfa 2 Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: @garip-insan Süresiz ban   @garip-insan Süresiz ban - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Haz. 08, 2008 10:43 pm

Tamam bende suçsuz neden banladınız demiyorum ki çok nazik ve forum yakışan bir şekilde bannlamış MeNTaL Bey fakat kişinin bilgilerini neden veriyor onu anlamadım...
bu konu hakkın da başka yorum yazmayacağımı belirtmek isterim bilginize... Saygılarımla BeYaZgÜl....
MeNTaL
SİTE KURUCUSU
 SİTE KURUCUSU
MeNTaL

Erkek
İş/Hobiler : PC PROGRAMCILIĞI,UYDU SİSTEMLERİ
Tuttuğu Takım : @garip-insan Süresiz ban - Sayfa 2 F_bahc10
Durumum : @garip-insan Süresiz ban - Sayfa 2 Sakin
@garip-insan Süresiz ban - Sayfa 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100@garip-insan Süresiz ban - Sayfa 2 Right_bar_bleue

@garip-insan Süresiz ban - Sayfa 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100@garip-insan Süresiz ban - Sayfa 2 Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: @garip-insan Süresiz ban   @garip-insan Süresiz ban - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Haz. 08, 2008 10:53 pm

BeYaZgÜl demiş ki:
Tamam bende suçsuz neden banladınız demiyorum ki çok nazik ve forum yakışan bir şekilde bannlamış MeNTaL Bey fakat kişinin bilgilerini neden veriyor onu anlamadım...
bu konu hakkın da başka yorum yazmayacağımı belirtmek isterim bilginize... Saygılarımla BeYaZgÜl....

Kişinin ne olursa olsun hareketi eleştirilir şayet olay şahsın özüne kişiliğine söleniyorsa orada müdahele edlimesi gerekir değerli hanımefendi Cool

Bende bu müdaheleyi yaptım şayet şikayet etmek isyorsa savcılığa gitsin etsin diye bilmem anlatabildimmi konuyu uzatmaya gerek yok ben doğru bildiğimden şaşmam @garip-insan Süresiz ban - Sayfa 2 129369

bu sen olsan sanada aynısını yaparım bence sen yorum yapma Elif çünkü maraza yazılanları görmedin ....

Konu tarafımdan yoruma kapatılmıştır ...
https://imaj.yetkinforum.com

@garip-insan Süresiz ban
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-